Dropshipping

Dropshipping je způsob distribuce zboží, kdy provozovatel e-shopu nemusí disponovat vlastními skladovými prostory díky tomu, že výrobce nebo velkoobchod zboží odesílá přímo zákazníkovi konkrétního e-shopu.

Dropshipping

Dropshipping je obchodní model, ve kterém maloobchodní prodejce nabízí zboží svého velkoobchodního dodavatele či přímého výrobce. Jím nabízené zboží fyzicky nenakupuje do svého skladu, ale své objednávky rovnou směřuje na svého dodavatele/výrobce, aby je dopravil přímo zákazníkovi.
Prodejce u svého dodavatele/přímého výrobce nakupuje za velkoobchodní ceny a po každé transakci mu připadne rozdíl mezi maloobchodní a velkoobchodní cenou.
(viz. Wikipedie)

Náš tip:
V současné době nabízíme dropshippingové partnerství s profesionální značkou nehtové kosmetiky ENII-NAILS. Jedná se o spotřební - tedy ideální produkty pro ženy.
V praxi to znamená, že získáte kompletně nastavený eshop, který se bude aktualizovat přesně podle skladových zásob této společnosti a vy se můžete soustředit na prodej. Pokud budete mít objednávku, ENII-NAILS ji vyřídí (odešle zákaznici) a vám dojde na váš bankovní účet 25% jako provize. Můžete si k výrobkům ENII-NAILS přidat třeba další dodavatele a rozšířit prodej třeba o řasy, parfémy, kosmetiku a další dodavatele.

Odkazy:

  • Dropshipping.cz - Dropshippingový systém
  • Bezskladu.cz - Dropshippingový systém
  • ENII-NAILS.CZ - Dropshipping nehtové kosmetiky. Spotřební zboží s 25% provizí. Více na sale@eniinails.com.