Zpevňovač nehtů Smart Active Power

Smart active power od německé značky LCN je průhledný, velmi zpevňující lak, který sám schne na vzduchu a odlakovává se jakýmkoli odlakovačem. Má přímo skvělé účinky při zpevnění přírodního nehtu.

Smart active power od německé značky LCN je průhledný, velmi zpevňující lak, který sám schne na vzduchu a odlakovává se jakýmkoli odlakovačem. Má přímo skvělé účinky při zpevnění přírodního nehtu. Jedná se skutečně o extrémně vytvrzující přípravek na přírodní nehty, v novém, opravdu šetrném složení bez přídavku formaldehydu. Velmi měkké, křehké a lámavé nehty se díky tomuto laku výrazně posílí a zpevní. 
Při pravidelném používání budete mile překvapeni jeho skvělými výsledky, kdy produkt Smart active power chrání přírodní nehet před lámáním, natrhnutím či štěpením. 
Tento produkt je ideální kombinovat s dalším produktem stejné značky LCN - Active Apricot Nail Growth - což je úžasná výživa nehtů s obsahem keratinu v překrásné meruňkové vůni, která se vtírá a zamasírovává vždy na noc do nehtového lůžka.
Je úžasné pak sledovat, jak se Vám během několika týdnů parádně zlepší nehty - jak jsou tvrdé, vyživené, lesklé a plné života :-))

Aplikace zpevňujícího laku Smart active power je jednoduchá:
1.  Manikurně upravíme nehty
Úprava tvaru a délky nehtu pilníkem (nejlépe profesionálním papírovým pilníkem jemné hrubosti 180/240 nebo střední hrubosti 180/180)
Zatlačíme kůžičku pomocí pomerančového dřívka nebo tzv. kopýtka nebo kovového zatlačovače. V případě hodně přerostlé kůžičky použijeme i pomocníky k odstranění kůžičky - například gelový odstraňovač kůžičky, který ji během pár sekund krásně změkčí a kůžička se pak snadno 'seškrábne' pomocí výše jmenovaných pomůcek a nebo se také může opatrně seříznout pomocí skvělého seřezávače kůžičky Wirmet.
2. Odmaštění nehtů je vždy velmi důležité. Každý nehet má totiž svou přirozenou mastnotu. Pokud chceme, aby jakýkoli lak k nehtu dobře přilnul a co nejdéle vydržel, vždy je potřeba nehty před aplikací laku řádně odmastit a již si pak na ně nesahat. Odmaštění nejlépe provedete desinfekčními přípravky k tomu určenými, například Nail Prep nebo Fungian. Stačí nehty jen potřít jednou z těchto tekutin, které okamžitě za pár sekund na nehtu zasychají.
3.  Aplikace první vrstvy průhledného laku Smart active power
Lahvičku s lakem řádně protřepejte! Aplikujte jednu středně silnou vrstvu laku nakaždý nehet tak, aby byly nehty pěkně pravidelně pokryty lakem, ale zároveň se snažte se nedotýkat kůžičky (lak zasychá rychle, během několika minut). Ideální také je, když se Vám podaří tzv. zabalit nehet lakem - tedy přetřít opatrně lakem i volný okraj nehtů. Tím je nehet prakticky celý lakem uzavřen a lak se tak neodlupuje a obstojí i při domácích pracích a různých nárazech nehtů při každodenním životě :-))
4.  Po uplynutí několika dnů aplikujte druhou vrstvu laku Smart active power
Lahvičku s lakem řádně protřepejte! Aplikujte druhou, středně silnou vrstvu tohoto průhledného laku, aniž byste původní první vrstvu odlakovávali (lak zasychá rychle,během několika minut). 
5.  Po uplynutí několika dnů aplikujte třetí vrstvu laku Smart active power
Lahvičku s lakem řádně protřepejte! Aplikujte třetí, středně silnou vrstvu tohotoprůhledného laku, aniž byste původní dvě vrstvy odlakovávali.
6.  Po uplynutí několika dnů aplikujte čtvrtou vrstvu laku Smart active power
Lahvičku s lakem řádně protřepejte! Aplikujte čtvrtou, středně silnou vrstvu tohoto průhledného laku, aniž byste původní tři vrstvy
odlakovávali. 
7.  Nehty opatrně zdrsněte jemným pěnovým pilníkem
Po uplynutí cca 14 dnů je ideální povrch nehtů jemně srovnat pěnovým pilníkem a znovu je manikurně upravit, co se týká délky a tvaru nehtů i úpravy kůžičky. Původní vrstvy laku tedy nemusíme odlakovávat, ale pouze jemně povrchově srovnat pomocí velmi jemného pěnového pilníku o hrubosti 240/180, tzv. bufferu. Odlakování neprovádíme z toho důvodu, aby již aplikované vrstvy laku celý nehet nadále držely a zpevňovaly. 
8.  Aplikujte další vrstvu laku Smart active power
Lahvičku s lakem řádně protřepejte! Aplikujte pátou, středně silnou vrstvu tohotoprůhledného laku a nechejte zaschnout.
9.  Po uplynutí několika dnů aplikujte další vrstvu Smart active power
Lahvičku s lakem řádně protřepejte! Aplikujte šestou, středně silnou vrstvu tohotoprůhledného laku a nechejte zaschnout.

Takto máte za sebou 4 týdenní kúru, díky které byste již měla pocítit výrazné zlepšení kvality i pevnosti nehtů. Nyní můžete stejným způsobem pokračovat dále, dle potřeby. Průhledný zpevňující lak Smart active power můžete celoročně využívat samostatně jako průhledný lak a nebo jako podkladový zpevňující lak pod jakékoli barevné laky (nejlépe Enii laky značky Enii-nails, které jsou BIO, tedy velmi šetrné, bez jakýchkoli škodlivých látek, vhodné i pro alergiky, těhotné a kojící ženy).

Doporučení:
Smart active power je vždy ideální kombinovat s produktem stejné značky s názvem Active Apricot Nail Growth - výsledek bude vždy ještě lepší.
Nezapomeňte, že každé lakování nehtů by nemělo být prováděno na přímém slunci, v těsné blízkosti oken či na venkovních terasách. Sluneční UV záření všem těmto produktům škodí a může také změnit jejich konzistenci i účinnost. Manikúru a další úpravu nehtů je tedy nejlépe provádět v domácím prostředí bez přímého slunce. Produkty skladujte vždy v temném místě, tedy například v šuplíku, krabici atd. Nedoporučuje se skladování laků na nehty v lednici.